Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Leövey Klára Gimnázi...

Budapesti Leövey Klára Gimnázium? többi lent ⬇️

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam már, hogy a nyek-es tagozaton van kötelező úszás. A honlapon viszont semmit sem találtam erről. Ha mégis lenne, akkor ezt valamivel ki lehet “váltani”? Gondolok itt valamilyen sportolói igazolásra. Igazából tudok úszni (sokáig úsztam is) viszont mostmár nem igazán lenne ehhez sem kedvem, sem energiám. Az iskola maga nagyon szimpatikus, de emiatt lehet meggondolnám. Aki tud erről bármit is, kérlek írjon.

2021. jan. 28. 18:12
 1/1 anonim válasza:
Mindenkinek (talán az élsportolókon kívül) van, heti egyszer. Nekem kb fél év volt, de nem tudom, hogy NYEK-en mennyi. Kiváltani a sportkört (valamelyik nap bent kell maradni focizni, röpizni, stb; így van megoldva a heti 5 tesi) szokták, szóval az úszást nem hinném, hogy lehet.
2021. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!