Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem az számít, hogy honnan a...

Nem az számít, hogy honnan a diploma, hanem a tudás de az egyetemeket eltérően adják le az anyagot és mások a kapcsolatok, mégis számít az is?

Figyelt kérdés
Persze még így se az a legfontosabb, hogy honnan a diploma de annál fontosabb, mint amit mondanak?

2021. jan. 27. 12:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó BME re járok. Képzeld el, azért hagyják itt, mert nem megy nekik. Tudom mit beszélek. nem érdekel a konferencia összetétele, érdekes módon aki jó a VIKEn, általában sokkal okosabb annál, mint aki az OE-n jó. Gondolom akik szidják, ők is kibuktak max tagadják. :D
2021. jan. 31. 12:41
 12/16 anonim ***** válasza:

Kezdem azt érezni, hogy ez nem is igazi kérdés volt, hanem csak önigazolást vársz, hogy növelhesd a kis BME-s egódat, tévedek?


Például.: "aki jó a VIKEn, általában sokkal okosabb annál, mint aki az OE-n jó. Gondolom akik szidják, ők is kibuktak max tagadják."


Szóval szerinted nem az van, hogy már a jó hosszú lompos lószerszámuk is kivan az értelmetlen szívatással és azért hagyják ott, mert máshol ugyanennyi erőbefektetéssel többet érhetnek el, mellette nem mennek tönkre idegileg és még van idejük esetleg dolgozni/tapasztalatot gyűjteni is, hanem azért, mert "nem olyan okosak"?

2021. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ergó, aki szerinted nem a VIK-re jár, az kb buta, ezt akarod mondani?
2021. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam soha, hogy buta aki nem vikes. Csak hogyha pl 4,5 átlaga van valakinek a nehezebb helyen, akkor elég valószínű, hogy okosabb is. A BME-n nincs olyan szivatás mint mondják, csak nehéz maga az egyetem. Érdekes módon több végzett VIKEs is azon a véleményen van, hogy korrektek a tanárok. Nem nagyon emlegetik azt a szivatást, amit pl a neten. Persze ettől még nehezeket kérdeznek. Én arra gondoltam, hogyha valaki egy nehezebb egyetemet végzett el, több a tudása és ezt csak tudja használni nem? nyilván a másik hallgató is lehet okos és lehet jó tudása neki, viszont ha valahol nehezebbek a számonkérések (ettől még lehet korrekt) akkor csak használhatóbb a tudása nem? Vagy többnek mindenképpen több. Én nem az vagyok aki szerint midnenki hülye aki máshova jár. Amúgy BME-s vagyok de nem vikes, csak a vik az egy jó példa ide.
2021. jan. 31. 14:47
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Röhej ez a kérdés... Kár volt válaszolni egy ilyen fanatikus ostoba embernek.
2021. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ha csak az jött le, hogy fanatikus vagyok, akkor te vagy ostoba, mert ez másról szól. Sokan tényleg szinte a létező legrosszabbnak hordják el az egyetemet, mert nehezebb. Nincs akkora fölösleges szivatás, mint aminek beadják. Nyilván az se igaz, hogy csak ez a jó hely de az se, hogy mert más egyetem könynebb ezért sokkal jobban megéri odamenni, mert itt csak fullba szivatnak a semmiért! Viszont ha valamit egy egyetemen jobban számonkérnek, akkor a hallgatónak más a tudása nem? Nem azt mondom, hogy nem a tudás a fontosabb de ha valahol könnyebb a számonkérés, akkor aki átmegy, más tudással megy át nem? A nem olyan okos azokta vonatkozott, akik maradtak volna itt, csak nem bírták. Nem mindenki csak egóból jár ide és van akinek van mellette "élete" is. Viszont ha fullban mindegy a diploma, miért nem megy mindeki könnyebb helyre? Nem csak az egó az oka az biztos.
2021. febr. 1. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!