Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE jogi képzésről vélemények...

ELTE jogi képzésről vélemények? Jobb mint a Pázmány?

Figyelt kérdés
Melyik jogi iskolát ajánlott választani Budapesten?

2021. jan. 27. 01:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2021. febr. 2. 16:41
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, még plusz egy érvem van, ami bár nem releváns abban, hogy hol jobb az oktatás, azért nem mindegy, hogy hol töltöd el ezeket az éveket. Ma voltam bent a Pázmányon, és eszembe jutott, hogy az épület sokkal barátságosabb, jobbak a padok, és ami a legfontosabb, hogy van nagyon sok tér, folyosó, aula ahol le lehet ülni, lehet várakozni, telefont tölteni. Az ELTE-n állandóan a földre kellett tenni a cuccunk, nem tudtunk óra előtt leülni sehova mert a büfé irtó kicsi ennyi embernek. Pázmányon meg minden szinten rengeteg ülőhely van ahol akár tanulhatsz, beszélgethetsz, várakozhatsz. Tudom, hogy apróság, de nekem ez nagyon tetszett mikor megláttam :)

+1 MINDIG van toalett papír és szappan, a mosdók mindig tiszták. :D

Az ÁJK ilyen szempontból nagyon el volt maradva... (amikor én jártam, 2015-től)

2021. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Végül így jelöltem : Pázmány, elte,károli

Ha meg valami ugy gondolom lesz lehetőségem váltani. A ponthatárokra mondjuk kiváncsi leszek idén..

2021. febr. 13. 17:40
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát és sok sikert az egyetemhez nektek!
2021. febr. 13. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!