Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyenge felvételivel felvehetne...

Gyenge felvételivel felvehetnek Tatára az Eötvös József Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Ebbe az iskolába szeretnék járni. Kitűnő tanuló vagyok, viszont a felvételim magyarból harminc, matekból csak húsz pont körüli lett. Így még van rá esélyem hogy felvegyenek?

2021. jan. 26. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Van. Ha mással nem, akkor a már jól bevált fellebbezéssel. Nekünk egész általánosban azt hajtogatták, hogy mennyire jó iskola, de nem annyira elit hely, mint aminek mondják.
2021. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]

útmutató a kalkulátor használatához:

[link]

2021. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 jó az, amit linkeltél, és tájékozódási alapnak tökéletes is, viszont ezekben az adatokban NINCSENEK benne azok, akik fellebbezéssel kerültek be. Nem kell nekem hinni, és látom, hogy az első kommentem is elég gyenge pontozást kapott, de jó pár embert ismerek, aki jóval kevesebb ponttal került be az adott évben, mint amit a felvizsga.eu-n írnak minimum pontszámnak.
2021. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De ha szabad megkérdeznem, mi is pontosan az a fellebbezés?
2021. jan. 27. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj oda járni, az az iskola tönkretesz lelkileg. Ha már Tata és környéke, akkor Refi vagy Árpád...
2021. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hidd el, amit az utolsó ír.
2021. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!