Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova van esélyem szerintetek?

Hova van esélyem szerintetek?

Figyelt kérdés

A mostani felvételit ma kaptam ki, borzasztó lett. El sem tudom képzelni, hogy tudtam annyira izgulni, hogy egy ilyen eredményt értem el... 69-70 pont összesen de a próbafelvételiken a matematikám 45-8 között szokott mindig is lenni, a magyar szintén ilyesmi. Idegösszeroppanást kaptam amikor kikaptam ma az eredményeket, olyan érzésem van, hogy széthulltak az álmaim és hogy csalódtak bennem a szüleim. Iszonyatosan fáj, iskolába nem is mentem annyira kikészültem attól, hogy ez hogy eshetett a szüleimnek. Végig ötösöket szereztem az évben, egy darab négyesem sem lett és borzasztóan fáj, hogy egy egyszeri elrontott alkalom miatt nem fognak felvenni egy erős iskolába.

Az álmom a Fazekas volt, de mondanom sem kell, hogy el köszönhetek tőle.

Szerintetek milyen más debreceni középiskolába van esélyem?



2021. jan. 26. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlanám ezt az oldalt:

[link]

segítség a kalkulátor használatához:

[link]

Nem kell még feladnod az álmodat, szerintem mindenképpen írd fel a jelentkezési lapra a Fazekast is. Még nem tudjuk hogyan alakulnak a ponthatárok ebben az évben... A kalkulátor alapján tavaly evvel a pontszámmal és egy 90%-os szóbelivel a Fazekas több tagozatára is felvettek volna.

2021. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bbmarta ***** válasza:
100%
A 69-70 pont nem rossz azért! Jó, a Fazekashoz nem elég, de nagyon sok nagyon jó gimihez jó lehet! Az egyik fiam a Berzsenyibe (BP) simán bekerült, már az ideiglenes listán az osztálylétszámon belül volt a 71 pontos írásbelijével! Nem tudom, milyen tagozatra mennél, de ha Debrecen, ott is van azért jó pár erős gimi! A szüleid pedig akkor fognak kiborulni, ha azt látják, hogy összetörtél és teljesen kikészültél! Fel a fejjel! Nagyon jó helyekre elég lesz ez az írásbeli! Ha ilyen jól tanulsz, akkor a szóbelikkel sem lesz gondod! Hajrá!
2021. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jelenlegi állás alapján debrecenben az egyik legerősebb általános iskolába járok, itt mindenki azt mondta hogy idézem “ilyen pontokkal bárhova felvennének”

Természetesen tudom, hogy ez nem igaz, de mindenesetre bátorsággal tölt el. Sok ismerősöm már szintén kikapta és az enyém eddig a legjobb. Most egy kicsit összekaptam magam, a szóbelin meg fogok próbálni maximális pontot hozni.

2021. jan. 27. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!