Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-GTK vagy BGE-PSZK?

BME-GTK vagy BGE-PSZK?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, gazd.men. érdekelne főleg. Szerintetek melyik egyetemet válasszam?Melyikkel járok jobban diploma után? Mindkettőről hallottam jót is rosszat is. BME-n matek tényleg nagyon szívatós? Menne úgy, hogy nem emelt faktos matekos voltam ? Minden vélemény érdekel. Duális képzés milyen lehet, megéri?

2021. jan. 24. 21:07
A kérdező szavazást indított:
BGE-PSZK
BME-GTK
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én elsőéves hallgató vagyok a BGE-n gazdálkodási és menedzsment szakon.. tavaly ilyenkor beadtam a létező összes duális partnerhez a pályázatomat, de a vírus miatt nem vettek fel

ha van külön kérdésed a suliról, akkor írj nyugodtan üzenetet

2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A pszkn is nagyon nagyon szivatós a matek, ezt onnan tudom hogy éveket szívtam vele, pedig faktos voltam előtte és emelt matekból érettségiztem. A függvény analízis még annyira nem is vészes (bár én fakton tanultam integrálni meg deriválni, tehát engem ez nem ért váratlanul), de a valszám, smh..
2021. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a kérdést már egyszer feltetted pár napja...


GTK matek egyátalán nem "szivatós" főleg ha matek faktos voltál. Emiatt nem félnék.


Szerintem a BMEnek több értéke van a piacon a neve miatt.

2021. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
Ebből a kettőből a BME GTK. Ha a másik kettő pesti egyetem is játszana, akkor ezek előtt az ELTE GTI és Corvinus GTK.
2021. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

BME a mérnöki részéről híres, nem a gazdasági karáról, míg a BGE komplett gazdasági egyetem.


Nem tudom melyiken jobb a gazdmen, de én ezért inkább a BGE-t jelölném.


Igazából gazdmen szakon nem kéne, hogy legyen nagy különbség a két egyetem között, szóval jelöld azt amelyik szimpatikusabb.

2021. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!