Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisképzőbe készülők! Nektek...

Kisképzőbe készülők! Nektek kb hány pontos lesz a felvételi?

Figyelt kérdés

Bevallom, nekem iszonyúan rosszul sikerült a központi felvételi. Itthon mindig megvolt magyarból a 40, és matekból a 30 pont, most vagy én szúrtam el valamit nagyon, vagy tényleg kicseszett nehéz volt a feladatsor, de 30-30 pont lesz kb.

Nektek mennyi lesz kb?



2021. jan. 24. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi ponttal is bekerülhetsz, olvastam hogy valakit 53-55 ponttal vettek fel. Én is oda szeretnék menni és nekem kb. 57 pontom lett.
2021. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is oda készülök, nekünk már kijavították, 70 pontot írtam. Egyik barátnőmet tavaly 52 ponttal vették fel, egy másik haveromat két évvel ezelőtt 54 ponttal. Szóval szerintem nagyrészt ennyire lehet számítani idén is, de persze minden évben változik a ponthatár hiszen függ a jelentkezők számától, az országátlagtól, a jelentkezők átlagától és persze a rajzos felvételitől (ja igen jut eszembe, tudod mit kell majd rajzolni a felvételin? Ha nem mindenképp írj, vagy keress rá a holnapon, nagyon fontos gyakorolni mert nem könnyű feladatok lesznek).
2021. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megjegyzem,tényleg rohadtul kicsesztek velünk, nagyon nehéz volt a felvételi, nálunk a legjobbak is nagyon sokat rontottak úgyhogy nem vagy egyedül!
2021. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Közben kiderült, kereken 60 pontos lett a központim.

Igen, tudom mit kell rajzolni, attól annyira nem félek mint a központitól féltem.

2021. jan. 30. 09:51
 5/8 anonim válasza:
Én is a kisképzőbe szeretnék menni, nekem 63 pontom lett. Szerintem is nagyon nehéz volt az idei feladatsor, de tudtommal ebben az iskolában inkább a tehetséget nézik, szóval ha úgy érzed a központid nem lett olyan jó, akkor sincs minden veszve, csak tedd oda magad az alkalmasságin és ennyi :) mindenkinek sok sikert! <3
2021. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem biztosan felvesznek, ahogy az elöző is írta, inkább a rajztudásod, képességeidet számítanak. Most ahogy elolvastam, hogy kinek hány pontja lett, eléggé beparáztam az én kevéske 48 pontommal összesen, de egy másik kérdésnék írták, hogy a személy annó 40 pontnál is kevesebbet tudott összeszedni és most fog végezni.
2021. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a tehetségedet nézik, hanem, hogy ötös legyél matekból? Furcsa.
2021. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A központi pontok egyáltalán nem számitanak. A bevitt munkák és a rajz felvételi számit
2021. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!