Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sulik vannak Budapesten...

Milyen sulik vannak Budapesten ahova könnyebb bejutni?

Figyelt kérdés
Ma írtam a felvételit és borzasztó lett. Nem is írnám le mennyi pontom lett, annyira rossz. Én kéttannyelvű iskolába mennék, de ezek után nem hinném, hogy behívnának szóbelire. Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten milyen sulik vannak ahova könnyebb bejutni? Jó lenne valami olyan, amiben nyelvet is lehet tanulni.

2021. jan. 23. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írod le elég nehéz segíteni, mert van aki a 40 pontra mondja, hogy hű de elszúrta van aki 60-ra és nagyon nem mindegy. Amúgy Budai Középiskolában van kéttannyelvű osztály és elég alacsony ponttal be lehet jutni. Ennek megfelelően mondjuk nem is olyan jó suli, de ugye annyi ponttal kell kezdeni valamit amennyi lett.
2021. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyjabol harminc pontot ha osszeszedtem osszesen, ne nezzetek hulyenek, de baromira tulizgultam. :/
2021. jan. 24. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Hátha azért picit több lesz. A hozott pontod mennyi?
2021. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tavaly evvegi jegyeimbol husz pont jott ossze, iden felevkor pedig huszonketto, azaz osszesen negyvenketto.
2021. jan. 24. 21:30
 5/8 bbmarta ***** válasza:
Nézd meg a Petőfi Sándor Gimnáziumot az I.kerületben. Mindenkit behívnak szóbelizni!
2021. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ma kaptam meg az eredmenyt, osszesen harminchat lett
2021. jan. 29. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg Zrínyi Miklós Gimnázium
2021. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Álmos Vezér Gimnázium esetleg
2021. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!