Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számotokra nem dühítő, hogy...

Számotokra nem dühítő, hogy az online oktatás alatt azok is jó eredményeket érnek el, akik csak csalnak/puskáznak/mással íratják meg a dolgozatot?

Figyelt kérdés
Ezt leginkább azoktól kérdezem, akik becsületesen próbálják meg teljesíteni a tárgyaikat és tantermi oktatás alatt is eredményesek.

2021. jan. 21. 09:57
 1/9 PSPETI ***** válasza:
73%
De. És?
2021. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De alapvetően dühítő, de ez ellen lehet online szóbelivel védekezni.
2021. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az enyém érdekel. Mert attól hogy Tót Marinak 3-as lesz egy zh-ja, vizsgája, attól nekem se jobb se rosszabb nem lesz. Kit érdekel, hogy hogy szerzi a jegyét....
2021. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar.

A magyar oktatás úgyis túl lexikális, ezen felül max. érettségin pofáraesik.

Ő dolguk.

2021. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert valaki még erre is lusta és semmit nem tudott javítani az online alatt. Úgysincs semmi értelme a dogáknak, legalább egyszer az életben úgy írunk dogát hogy nem a memóriánkat tesztelik amiről senki nem tehet milyen neki, hanem a szorgalmat és mennyire tud ügyesen boldogulni, okosan megoldani a helyzeteket, nem pedig leülni, bemagolni, leírni és ennyi ki is esett a fejéből ahogy kiírta a dogába. Igaz, érettségire is ez kell, de arra úgyis ott vannak a tételek megtanulni (kivéve matek, ott tényleg nem éri meg csalni, és csak gyakorlással lehet elérni valamit).
2021. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ívben leszarom más jegyeit, de a pofára és igazságtalan osztályozás nagyon dühít.
2021. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Engem sem zavar. Örülök más sikerének.
2021. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyetemen az egyik barátnőm szinte az összes vizsgáját megiratta pénzért. Emgem nem zavart,az ő dolga,de én nem tettem ilyet,mert ezt már nem venné be a gyomrom.

1-2 tárgynál én is puskáztam (őszintén ki az,aki nem?) ,minden tárgyam meglett,de ennek a barátnőmnek aki megiratta még így is lett 2 tárgya ami nem sikerült.

2021. jan. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kedvenc, így jó jegyeket kapok
2021. márc. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!