Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli vizsgán elvárás még a...

Szóbeli vizsgán elvárás még a fehér blúz, sötét blézer és sötét alj?

Figyelt kérdés
10 éve vizsgáztam utoljára, eért érdekelne, hogy manapság mit jelent a szóbeli vizsgán az alkalomhoz illő megjelenés. Csinosabb, üzleties ruha szóba jöhet? Vagy blúz helyett egy nem kivágott basic felső a blézer alá?
2021. jan. 17. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Milyen szóbeli?

Nyelvvizsgára nem kötelező, de illik.

Egy érettségi vizsgára szerintem elvárás és kötelező.

2021. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Ha már van érettségi bizonyítványod és egy tantárgy kell csak felvételihez, elég ha elegáns vagy, már nem kell eljátszani a világmegváltó eseményt mint 18 évesen amikor tényleg a bizonyítvány volt a tét.
2021. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
OKJ vizsga. Az lemaradt, hogy egy konzervatív tanár lesz a vizsgaelnök, aki küldött már el vizsgázót a nem megfelelő öltözék miatt, mivel szerinte túlságosan kivágott blúzban volt a hölgy.
2021. jan. 17. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Sima elegáns öltözet.
2021. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Én a helyedben inkább felvenném a blúzt meg a kosztümöt, azért még senkire nem rágtak be hogy tűl elegáns és csinos volt.

De én egyetemre pl fekete szövetszoknyát, és egy elegáns, puffos ujjú sötétzöld blúzt szoktam hordani.

2021. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lenne a legegyszerűbb, de méretben sajnos nem jó rám a fehér blúzom, amiben régebben vizsgáztam és egy alkalom miatt nem vennék újat, mert nem tudnám kihasználni, nem érzem jól magam benne. A munkám során fontos az üzleties megjelenés, többnyire egyberuhákat hordok, de abban nem vagyok biztos, hogy manapság ez megfelelő-e egy szóbeli vizsgára.
2021. jan. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!