Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Hermanosok melyik...

Miskolci Hermanosok melyik kollégiumban laknak?

Figyelt kérdés

Külföldről (Felvidékről) Magyarországra szeretnék menni gimibe. De mivel külsős vagyok nem látok bele az ilyen belsős dolgokba, valamint nagy változás lesz ez nekem de mióta az eszemet tudom Magyarországon szerettem volna folytatni a tanulmányaimat. :) Szóval ha bármi egyebet megtudnátok velem osztani amit fontos lenne hogy tudjak, annak nagyon köszönöm.

(Persze az alapdolgokat már tudom, jelentkeztem a központira és az iskolák sorrendje is megvan nagyjából, bár a Herman és Avasi angol kéttannyelvűje közt nehéz dönteni mivel elég sok kérdést láttam azzal kapcsolatban hogy a Hermanba nehéz bekerülni. Pláne külföldiként😅)



2021. jan. 10. 16:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve a vírus miatti helyzet sem segít, itt nálunk ha minden igaz el lesznek törölve a felvételik. Mo.-n ilyenről nincs szó ugye?
2021. jan. 10. 16:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Lévay koliban van sok hermanos, avasis és határon túli is szóval oda tuti bekerülsz
2021. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam kolis, a Telekiben is voltak Hermanosok. Bár eléggé messze volt a sulijuktól, szóval én is a Lévay-t ajánlanám:)
2021. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!