Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre menjek ha...

Melyik egyetemre menjek ha pénzügy és számviteli karra szeretnék jelentkezni, de előtte nem ezt tanultam?

Figyelt kérdés

Főként Budapesten érdekelne, hogy melyik az az egyetem,ahol az alapoktól tanítanak meg mindent, nem feltételezik, hogy mindenki alaptudással jelentkezik?

Kioffoló, lenéző válaszok kerüljenek...



2021. jan. 10. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyetemen a nulláról tanítanak meg mindent, jelentkezz bátran bárhova.
2021. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, egyetemen nem számít, mit tanultál előtte, ha valaki esetleg pénzügyet is tanult, max. az első órán lesz előnyben pénzügyön, annyira más szint az egyetemen meg egy középfokú oktatási intézmény.
2021. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam pénzügy számvitelre a BGE-re, nulla alap tudással, előtte sima gimibe jártam. Volt szaktarsam, aki kozgazos középsuliba járt, és elvileg az első 1-2 órán volt neki ismerős a dolog, utána neki is új volt minden, és ugyanúgy szenvedett, ahogy én... :) Nyugodtan vágj bele bárhol, mindent a nulláról kezdenek.
2021. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek
2021. jan. 17. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!