Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tantárgy tételkidolgozása...

Egy tantárgy tételkidolgozása és megtanulása mennyi időt vesz időbe kb? Egy hónap/tantárgy az jó?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Hát azért az elég kényelmes tempó... Az összes érettségi tárgyra 1 hónapot is kényelmesnek mondanék.
2021. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 nap
2021. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4 évnyi anyag kidolgozasa es megtanulasa 5 nap?

Miert is gondoltam h normalis valaszt kapok

2021. jan. 8. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Napi 10 óra. 5 nap 50 óra. 25 tétel maximum. 2 órád van 1 tételre. Rövidek azok. 30 perc alatt ki van dolgozva. Azzal meg is tanultad igazából.
2021. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Függ attól milyen gyorsan tanulsz.

Tegyük fel, hogy átlagosan tanulsz.

Akkor mondjuk maximum 1-1,5 hónap alatt ki kellene dolgoznod az ÖSSZES tételed. Szóval minden tárgyból legalább napi 1 tétel. Vagy egyik nap ebből dolgozol ki 2-3 tételt, másik nap abból.


Majd, ha végeztél, és neki állsz tanulni, akkor mondjuk 2-3 tétel/nap. De csak akkor működik, ha most neki állsz tételt kidolgozni,és márciusban már tanulsz is-így kényelmesebb lesz.


Mi január-február környékén kezdtük a tételezést-annyi könnyítés volt, hogy új ofőnk(magyar tanár) velünk 12-ben pótoltatta a magyar tananyagokat, de tételeket írtunk csak, szóval órán meglett az anyag és azt csak tanulni kellett, ill. gyakoroltunk- február végére meg is volt, ami kellett, és onnantól tanulhattuk.


Bár én a szóbeli előtti két héten tanultam rá, es meglett a 4-es minden felelős tárgyból.

2021. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszi, sokat segítettél. Nem nagyon tudtam hogy csináljam.
2021. jan. 8. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!