Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológia érettségi?

Biológia érettségi?

Figyelt kérdés
Szoval a mese az, hogy választani kellett faktot amit már tanulunk is. Viszont menet közben derült ki, hogy más végzettséget szeretnék. Ehhez tenni egy közép biosz érettségit. Nekem emelett van föci és orosz emeltem. Lehetsefes letenni még mellé? Engedélyezett vagy nem lehet ennyit, és vmit le kellene adnom?

2021. jan. 6. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulsz bioszt a suliban? Ha igen akkor nincs akadálya, tehetsz belőle érettségit.
2021. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tanulok. Csak nem rudom, hogy van a maximum, hogy mennyiből lehet. Az ofőm nem túl segítőkész. De köszönöm!
2021. jan. 6. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 tárgyból is érettségiztem. Nem tudok róla, hogy lenne maximum, de így, hogy tanultad biztos érettségizhetsz belőle.
2021. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!