Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz valamikor valami tájékozt...

Lesz valamikor valami tájékoztató arról, hogy megyünk-e jövő héten suliba vagy nem?

Figyelt kérdés

Senki nem tud semmit a suliból. Mármint a tanárok, akikre most gondolok.

Azt mondják, hogy ilyenkor már rég szokott lenni igazgatói utasítás, meg hasonlók, hogy így meg úgy lesz.


Van valami remény arra, hogy nem megyünk?


2021. jan. 6. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

"nem azt mondta pár napja"


1) az a pár napja az dec 9-én volt.... ma jan 6. van

b) Maruzsa nov 4-én azt mondta az iskolák semmiképp nem zárnak be Nov 9-én bejelentették hogy az iskolák bezárnak. Maruzsa.Taps.

2021. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Jogos.
2021. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

Plusz ott van a mi Vityánk vasárnapi és Nyunyóka nénje mai nyilatkozatai egyaránt, amik általánosságban véve arra utalnak hogy az intézkedések maradnak.

De biztos infó csak holnap lesz.

2021. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk lejött a körlevél. id.

"Jővő hétfőn vagyis január 11.-én hatályát vesztik a jelenlegi intézkedések így ha a miniszterelnök vagy a kormány másképp nem rendelkezik, jelenléti oktatásra térünk vissza."

2021. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#14: Az legalább odatett egy mellékmondatot és nem egy natúr "nesze írjál meg napi 2 dolgozatot" bejelentés-
2021. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%

"Jővő hétfőn vagyis január 11.-én hatályát vesztik a jelenlegi intézkedések így ha a miniszterelnök vagy a kormány másképp nem rendelkezik, jelenléti oktatásra térünk vissza.""


Teljesen korrekt és stimmel.

Ha a kormány másképp nem rendelkezik... de fog másképp rendelkezni.

2021. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
azt megjegyezném, hogy kb ez az első ilyen "korrekt válasz" az igazgatónktól. (akármilyen ügyben, nem csak ebben.)
2021. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

7: Te meg végigspameled az ÉN kérdésemet. Ez nem zavar?

Már tuti, hogy Te itt élsz, különben nem zavarna, ha tényleg mindenki ugyanezt kérdezi.

Én veled ellentétben nem élek itt, ezért észre sem vettem, hogy valaki feltette volna előttem.


Válaszolhatnék úgy is, hogy akkor menjél more haza magadnak, ha nem tetszik. :/

2021. jan. 6. 21:08
 19/19 A kérdező kommentje:

Igazából az a helyzet, hogy amikor nálunk rendelettől függetlenül a fertőzöttek maitt zárták be a sulit, mi aznap tudtuk meg. 4. óra után szóltak, hogy gyerekek, nyílegyenesen mindenki haza, a többit majd a csoportba leírom. Mondta az ofő.


Kicsit kétséges így a májusi érettségim, hogy állandóan változtatgatnak.

2021. jan. 6. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!