Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz valamikor valami tájékozt...

Lesz valamikor valami tájékoztató arról, hogy megyünk-e jövő héten suliba vagy nem?

Figyelt kérdés

Senki nem tud semmit a suliból. Mármint a tanárok, akikre most gondolok.

Azt mondják, hogy ilyenkor már rég szokott lenni igazgatói utasítás, meg hasonlók, hogy így meg úgy lesz.


Van valami remény arra, hogy nem megyünk?


2021. jan. 6. 13:31
1 2
 1/19 PSPETI ***** válasza:
100%
Az igazgató is a kormány döntésére vár, ahogy mindenki.
2021. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

Az összes ilyen kérdést report-olom.


Lehetőleg ne vállaszoljatok rá, hanem jelentsétek ti is.

2021. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1: Igen, ezt kérdezem, hogy csak én nem látok sehol egy tájékoztatót?


2: próbáld már meg elviselni, hogy rákérdeztem egy olyan dologra amire kíváncsi vagyok

2021. jan. 6. 13:35
 4/19 A kérdező kommentje:

Kettes, te itt élsz, hogy ennyire zavar? El tudom képzelni :(

Elég csak anynit mondani, hogy nem, még nem tudunk semmiről. Ugyanis ez volt a kérdés.

Vagy más zavar?

2021. jan. 6. 13:38
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Sajnos nálunk sem tud senki semmit.

Én is arra gondoltam, hogy felnézek ide, hátha ír valaki valami újat, de úgy látszik, hogy nem.

2021. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Hát akkor a MI iskolánk vagy tud valamit (nem hivatalos füles) vagy csak túlhemzsegő hülye,mert hétfőn vagyis 3 napja már, ez jött körüzenetben


"A jelenlegi információk és jogszabály szerint 2021. január 11-től ismét személyes oktatásra kell váltania a középiskoláknak. Ennek megfelelően tehát jövő héttől az online oktatás a Zoom platformján véget ér."


Na most egy egyszerűbb gondolkodású szülő ilyenkor ezt készpénznek veszi és elmegy bérletet venni, kollégiumot foglalni, ebédet rendelni stb..

És ha mégsem lesz, akkor meg jön a jó öreg pofára esés.

2021. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Az a problémám kérdező, hogy egy nap legalább tizenötször felteszitek ugyanezt a kérdést és megmondom őszintén, kezd már nagyon-nagyon unalmas lenni.


Pörgess le egy félcentit ebben a kategóriában és megfogod látni, hányszor tettétek már fel ugyanezt a kérdést.


Ez nekem egy report kategória, amikor spam-elitek ugyanazt a kérdést megállás nélkül.


Elhiszem, hogy borzasztó jó otthon héderelni (én is örültem volna anno, mikor középsulis voltam), de ez a kategória elsősorban nem erről szól, hogy 80x megkérdezzéttek azt, amit egyelőre senki nem tud.

2021. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

"mit egyelőre senki nem tud."+


Szerintem meg a döntés RÉG megszületett már, csak nem közlik. Ami persze azt is sejteti, hogy nem lesz egy népszerű döntés, akkor már rég kinn lenne a hír.

2021. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom két ima közben a kármelita kolostorban megy a brain storming azon miként tálalják a hírt.
2021. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
De egyébként Maruzsa nem azt mondta pár napja, hogy lesz suli január 11 után?
2021. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!