Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindenki ezt kérdezi, de van...

Mindenki ezt kérdezi, de van amit nem értek. MOST AKKOR MI LESZ? többi lent

Figyelt kérdés

Felvidéki vagyok.

Ez az első kérdésem gyakorin, nem tudom mire számítsak.:)

Tudom, minden nap megkérdezik(utánanéztem) de kinyitják a sulikat 11.-én?

Úgy értem: valaki ezt már így kimondta? Hogy “ki lesznek nyitva”

Vagy: milyen esélyeink vannak? Mik az opciók? Hány százalékos lehetőség, hogy visszamegyünk?

Mivel Szlovákiai vagyok, nem igazán tudok semmit, hogy mi van Magyarországon...

Milyen híradót olvassak/nézzek? Mit érdemes, hogy megtudhassak dolgokat.


Válaszotokat előre is köszönöm.


2021. jan. 3. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Majd a tanáraid szólnak ...
2021. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 PSPETI ***** válasza:
89%
Maruzsa Zoltán, a köznevelési államtitkát még december közepén mondta, hogy a tervek szerint január 11-től visszaáll a normális oktatás. Pár napja azt mondta, hogy továbbra is nyitni szeretnének 11.-én. Hivatalos valamikor a héten várható, de én valószínűnek tartom, hogy tartják magukat a tervhez, és január 11.-től újra normális oktatás lesz.
2021. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez attól függ, hogy hol jársz iskolába. A két országban eltérőek a járványügyi szabályok. Ha jól értem, akkor Magyarországi iskolában tanulsz. A köznevelési államtitkár még december közepén jelentette be, hogy január 11-én újra nyitnak az iskolák (itt egy link: [link]


Ha híreket szeretnél olvasni, akkor: telex.hu, 444.hu, 24.hu, hvg. Ezeket ajánlom, de természetesen más híroldalakat is lehet olvasni.

2021. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűség vegyes válaszokra számíthatsz, de ne keseredj el ha nyers emberkékbe futsz! 🙂

Ami azt illeti, szerintem nagyrészt hasznos válaszokat kapsz.


Viszont most a kérdésekre válaszolva:

-Volt róla szó, hogy kinyitják a sulikat, de végleges döntés nem született. Ha minden igaz a jövőhét folyamán döntenek az oktatással kapcsolatban.


-Véglegesen senki nem mondta ki,de mindig érdemes követni a hiteles forrásból származó friss információkat.


-Az esély ténylegesen bizonytalan,eddig csak annyi változással, hogy mostmár megérkezett a vakcina. Milyen opciókra gondolsz? Ezt a részét nem értem.

Nézd, nincs olyan hogy százalékos esély. Vagy kimondják azt, hogy visszamegyünk, vagy azt hogy nem. Viszont én valamiért azt érzem, hogy még mindig sok helyen digitális oktatás marad fenn.


-Magyarán megmondva,a híreket! Naponta este hatkor kezdődik, de hallgathatsz rádiót, ami szintén sok információt nyújt.

Emellett neten is találsz friss híreket, de arra figyelj, hogy mindig hiteles legyen.


Üdv!

Jó gyakorizást!

2021. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem fogják. Orbán Viktor azt mondta, addig maradnak a korlátozások amíg nincs elég vakcina. Az, hogy Maruzsa vagy miegyéb mit mond az nem számít. Orbán szava Szent. Övé a döntés. Nem fog hülyét csinálni magából. Tehát marad minden.
2021. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Az 5-össel értek egyet.

Még az sem biztos amit tegnap mondott OV, de egyre kevésbé valószínű (szerencsére) a nyitás, de bizonyosság majd csak 3-4 nap múlva lesz amikor kijön egy esetleges rendelet.

2021. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2021. jan. 4. 08:54
 8/16 PSPETI ***** válasza:
18%
#5, #6 Rohadtul pofára fogtok esni, öröm lesz nézni :D
2021. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 Majd meglátjuk :D :D :D
2021. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tűnj már el erről az oldalról xbox tibor.
2021. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!