Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindenképp kell emelt szintű...

Mindenképp kell emelt szintű érettségi a felvételihez ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A segítségeteket szeretném kérni , sajnos én teljesen pontos választ nem kaptam még .


Idén a szeptemberben induló képzésekre tuti kötelező az emelt érettségi , hogy egyáltalán lehessen jelentkezni bármire is ? ...... még akár a FLK -ra is ?


Azt írja a felvi.hu ,hogy szakoktól és suliktól eltérő lehet .


Na most ha nem látom a táblázat során (amit közzétettek , néhány helyen zárójelesen ki van emelve kivéve ami engem érdekelne pont) követelménynek sem a meghirdetett ALK (alapképzés levelező önköltséges) és a FLK (felsőfokú levelező önköltséges) képzés kötelező követelményeként, csak a felsorolt alap 5 tárgyat és a szabadon választhatót akkor azt jelentheti , hogy nem kötelező?


Nagyon fontos lenne , mert sajnos 2020-ban a korona miatt a felkészítő órákat abba kellett hagyjam , akihez jártam nem volt modern eszköze és idősebb tanár . Nem teszek érettségit emelten .

De egyetemre ha másra nem is a FLK képzésre kezdetben jelentkeznék .


Holnap tudom csak felhívni az érintett sulikat és a felvi központot .


Előre is köszönöm válaszotok !



2021. jan. 3. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező az emelt bárhova is jelentkezel kivéve a felsőoktatási szakképzés illetve olyan szakok ahol gyakorlati vizsga van a felvételin
2021. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2021. jan. 5. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!