Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kaptátok meg a felvételi...

Mikor kaptátok meg a felvételi határozatot (hogy felvettek vagy sem egyetemre)?

Figyelt kérdés
Nekem ma érkezett meg, de pótfelvételiztem, amihez nem tudtam csatolni az elutasító határozatot, hanem egy levelet írtam, hogy még nem érkezett meg, de amint meglesz, küldöm. Szerintetek elfogadják így a jelentkezésem?
2010. aug. 13. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 2 napja. Azonban az egyetemtől már kb. 2 hete kaptam egy határozatot, hogy felvettek.

De ez a te szempontodból lényegtelen.

Azt nem tudom, hogy kell-e csatolni ezt a határozatot, nem pótfelvételeztem még soha,de én még nem hallottam ilyenről.

2010. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is pót felvételiztem, de nem hallottam ilyenről, hogy csatolni kellett volna az elutasító határozatot. a Pótfelvételi jelentkezési lapon úgyis be kell jelölnöd, hogy nem vettek fel sehova.ha nagyon utána akarnak nézni úgyis megoldják
2010. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!