Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem fog érni semmit a diplomám...

Nem fog érni semmit a diplomám, mert nem szakközépben végeztem?

Figyelt kérdés

Állandóan azt hallgatom, olvasom, több platformon egyszerre, hogy aki gimnáziumból jött, az később csak sz_r szakember lehet, meg szakközépiskola így-úgy... Ugyanezek a hangadók más fórumokon, posztok alatt meg az okj-t szidják, hogy okj így-úgy, régi szakképzési rendszer így-úgy jobb volt stbstb...

Szakmai, meg hobbi fórumokra gondolok elsősorban, ill. Facebook fórumokra, de már YouTube kommentszekcióban, meg itt is olvastam pár gimnazistákat szapuló kommentet.


Szóval, valóban ennyivel kevesebbet fogok érni szakemberként majd, ha meglesz a diplomám? Csak mert 14 évesen még nem tudtam, hogy mi akarok lenni?

Mostanában csak mosolygok ezeken az embereken, mert most van munkám (gyakornoki), de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Igazából azért tettem fel a kérdést, mert az utóbbi napokban tucatnyi helyen olvastam ilyen, és ehhez hasonló okoskodást, és gondoltam, felteszek egy kérdést.

Villamosmérnök hallgató vagyok.



2020. dec. 29. 11:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valaki szerencsétlen őskomcsik állíthatják, akiket vagy nem vettem fel gimibe, vagy “menj szakmàt tanulni, az jobb lesz” ként neveltek. Viccet félretéve, a középiskola ugy max az első évben köszön vissza, onna tök mindegy hogy honnan jöttél
2021. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!