Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha hatásos egy korlátozás,...

Ha hatásos egy korlátozás, akkor miért oldják fel? nem ellentmondás ez?

Figyelt kérdés

Iskolák. Nagy vita volt bezárják-ne zárják. Végül bezárták (közép + egyetem).

A számok mostanra erősen estek. Állítólag a korlátozásoknak köszönhetően, többek között az iskolazárnak.

Na és erre jan 11-én oldani akarnak.


Na most ha az alacsony számok a korlátozásoknak köszönhetőek, akkor evidens hogy nem szabad oldani, mert akkor az egekben lesznek a számok újra.


Vagy csak én nem vagyok elég „okos“ ehhez?


Ha valóban ér bármit is az iskolazár, meg az összes többi korlát, akkor teljesen evidens hogy nem szabad oldani.Mert akkor újra meglódulnak a számok.


Ha ezek után oldanak, akkor az egész eleve mese habbal volt, semmit se ért az egész.

Vagy csak én látom rosszul?


2020. dec. 26. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem maradtok otthon nem kötelező dolgozni nem kötelező vizsgázni nem értem érzelmi kitérésetek lényegét ?
2020. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

" nem kötelező dolgozni"


ááá nem.... és te majd eltartasz?

2020. dec. 26. 16:17
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem de nem is félek ! 12-es
2020. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mérhetetlen "minekmentoda" vagy "akkóménemmaradszotthon" mentalitás valami irdatlan baljós jeleket mutat.

Normális országokban az állam szociális juttatásokkal tartotta otthon az embereket.

2020. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!