Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha hatásos egy korlátozás,...

Ha hatásos egy korlátozás, akkor miért oldják fel? nem ellentmondás ez?

Figyelt kérdés

Iskolák. Nagy vita volt bezárják-ne zárják. Végül bezárták (közép + egyetem).

A számok mostanra erősen estek. Állítólag a korlátozásoknak köszönhetően, többek között az iskolazárnak.

Na és erre jan 11-én oldani akarnak.


Na most ha az alacsony számok a korlátozásoknak köszönhetőek, akkor evidens hogy nem szabad oldani, mert akkor az egekben lesznek a számok újra.


Vagy csak én nem vagyok elég „okos“ ehhez?


Ha valóban ér bármit is az iskolazár, meg az összes többi korlát, akkor teljesen evidens hogy nem szabad oldani.Mert akkor újra meglódulnak a számok.


Ha ezek után oldanak, akkor az egész eleve mese habbal volt, semmit se ért az egész.

Vagy csak én látom rosszul?


2020. dec. 26. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Mert hétről-hétre, napról-napra változnak a körülmények.

Azért.

2020. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Mert semmi nem tarthat öröké és az emberek igénylik a helyes és egészséges emberhez méltó életet. Aki beteg és fél maradjon otthon .

Ne a többit basztassa .

2020. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert buta a kormány. Szeptemberben el sem kellett volna kezdeni. Mindenki ezt mondta... de mégis! Aztán lám....
2020. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
2: Ez nem így megy, hogy aki beteg vagy fél maradjon otthon. Tankötelesség van.
2020. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Aki beteg és fél maradjon otthon ."


oké akkor én félek, otthon maradok úgy júniusig.... megbeszéled a főnökömmel? HOGY ne rúgjon ki?

hm?


bírom az ilyen agyatlan janikat (maradj otthon ha félsz..) ja... és ezt munkahelyen iskolában stb elnézik? nem.


hát akkor van értelme ennek a tanácsnak?

2020. dec. 26. 12:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi félek és nem merek bemenni államvizsgázni, amikor 100 fő ott csoportosul. Megbeszéled a rektorral, hogy nyomjuk le online?
2020. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"hogy nyomjuk le online?"


nmetom te hova jársz de tesóm 2021. júniusban államvizsgázik és már most kinn a rektori körlevél hogy online államvizsga lesz.

21. június vége!

2020. dec. 26. 12:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy tesodnál ez van még az összes többi Egyetemen nem.
2020. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg szerintem tesódnál sem lesz ez. Csak a dékáni határozatot maximum addig tartják érvényben, de ez bármikor megváltoztatható a helyzettől függően. Nálunk is az van, hogy janur 31.-ig. De mégis személyes jelenlét lesz.
2020. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokk beszarinak és rettegőnek nem kell az egészségesek világában részt venni .

Aki döntés képtelen és kell neki állami infúzió az csinálja amit mondanak a többiek éljenek szabadon.

2020. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!