Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan szedjek össze ennyi...

Hogyan szedjek össze ennyi pontot?

Figyelt kérdés
Eddig úgy terveztem az érettségit, hogy írok angolból egy erős emeltet és matekból egy közepet. Most közölte velem egy tanár, hogy csak a második emeltért fog majd +50 pont járni, az elsőért nem. Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom mi legyen. Matekból emeltre járok 11.osztály óta, de le vagyunk maradva és az elméleti rész abszolút nem megy, tehát kuka. Pszichológiára szeretnék jelentkezni a ponthatár 435. Nyelvvizsga az emelt angol miatt nem számít bele. Biológiára gondoltam, de nem jártam emeltre. Ti mit csinálnátok? Nagyon elkeseredtem.

2020. dec. 22. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt az oldalt:


[link]


Itt azt írja: "egy tárgyból emelt szinten kell érettségiznetek. Jó hír azonban, hogy ezért is ugyanúgy járhat többletpont"


Nem tudom honnan veszi a tanárod, hogy az elsőért ne járna, ez a friss 2020 december 20.-i hír.


Ne aggódj azért is jár a +50pont, ha 45% felett teljesítesz. :)

2020. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyit elfelejtettem hozzátenni, hogy nem lesz károdra, ha a bioszra is ráfekszel, annak ellenére, hogy nem emeltezel belőle, pszichológián később nagy hasznát veszed.
2020. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!