Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 26évesen elkezdeni mérnöki...

26évesen elkezdeni mérnöki szakot, nem késő?

Figyelt kérdés
Nem fognak nézni,hogy 29évesen kezdő mérnök vagyok?
2020. dec. 20. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Sosem késő!
2020. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Van több 40 éves évfolyamtársam is, mérnökinformatikusnak tanulok (24 vagyok). :) Hidd el, majd ha befejezed a képzést, örülni fogsz, hogy ilyen fiatalon kezdted és lettél szakember. :)
2020. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia, de szuper vagy, én is mérnök infót jelölöm meg :D tudsz egy pár infót mondani, hogy a matek és a fizika mennyire vészes?
2020. dec. 20. 14:05
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Ja, és senki sem mondta, hogy diploma után kell elkezdeni dolgozni. :) Nem tudom, milyen mérnöki szakról van szó, de mi pl mindannyian dolgozunk már az első évtől fogva. Lehet, hogy nem a szakma legjavában, de közel ahhoz. És ez a tapasztalat is számít. Sokan vagyunk, akik sosem lesznek igazán frissdiplomás pályakezdők, mert mire oda jutunk, lesz 2 év a hátunk mögött minimum. Keresgéld a lehetőségeket, nem kell parázni akkor sem, ha csak az utolsó félév szakmai gyakorlata van tapasztalatnak, de egyébként hamarabb is el lehet kezdeni dolgozni, főleg, ha nem nappalin vagy. Ha mégis, akkor meg ott vannak a nyarak.
2020. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

3: jajj, most látom, hogy leendő kolléga leszel:)


Szerintem nem vészes a matek, bár ez attól is függ, milyen alapjaid vannak és hova fogsz jelentkezni. Azért elég sokat kell gyakorolni. Nálunk a fizika eléggé általános iskolai anyag volt...

2020. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pécs :D
2020. dec. 20. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
98%
6: Abban nincs tapasztalatom. :) Budapesten élek. Mindenesetre sok sikert kívánok hozzá és ne bizonytalanítson el sem a korod (mert fiatal vagy), sem a matek (mert biztosan fogsz találni valakit a szakon, aki érti és segít ha nem menne).
2020. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :) igyekszem :D most teszek egy emelt infót :D
2020. dec. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!