Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Előreláthatólag mikor lesz...

Előreláthatólag mikor lesz suli a középiskolásoknak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Január első tanítási hete digitális, onnantól elvileg jelenléti oktatás a jelenlegi állás szerint (!)
2020. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

jelenlegi állás ja... ma 187 halott. jelenlegi állás...

meg eleve mi az hogy "jelenlegi állás??? fel nem fogom mit számít a jelenlegi állás egy majd egy hónappal későbbiekben bekövetkező esemény kapcsán-fel nem fogom.

2020. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

#2 Én se, de ennyit lehet tudni. Szerintem ha lesz is rendes oktatás, pár hét után megint online lesz, de én csak azt írtam, amit mondtak erről.

#1 voltam.

2020. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

" pár hét után megint online lesz,"


az lesz a fini. beindul,és 1-2 hét múlva leáll újabb 30 napra...ettől a kormánytól mást nem is várok.

főleg a kollegisták fognak megint örülni (nem először és nem utoljára...)

2020. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
December 27. vagy 28-tól indul az oltás, és a pedagógusok az elsők között kapják majd meg. Mégis mi a fészkes fenének tartanák fenn a táv"oktatást" utána?
2020. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

" és a pedagógusok az elsők között kapják majd meg"


súlyos tévedés.... nem ők kapják meg első körben... bőven nem. ők a sokadikok.


meg eleve mi az hogy "megkapják"? Hát bammeg ÖNKÉNTES lesz-szerinted hány olyan hülye lesz aki hagy magába beadni egy tegnap kifejlesztett nem tesztelt trágyalevet??



de ajánlom figyelmedbe maga a NAGY SZLÁVIK megállapítását: a magyarok 2/3-a nem akarja beoltatni magát...

hát ja...

2020. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen mindegy, a lehetőségük meglesz rá, utána már a kutyát nem fogja érdekelni, ha egy nem oltott pedagógus megbetegszik, és esetleg feldobja a bakancsot. Így járt.
2020. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

#6

Jó ideig dolgoztam egy francia gyógyszergyártó cégnél. A vakcinák kifejlesztése és első körű tesztelése néhány hónap alatt megvan. A további több éves tökölés mindig a szabályozások miatt van. Nagy összegben merek arra fogadni, hogy nem tudsz egyetlen vakcinát sem mondani, amelyet 7-8 hónapnál tovább fejlesztettek volna a tesztelést leszámítva. Egyébként a sikeresen kifejlesztett vakcinák nagyon-nagyon kis része bukik el a tesztelés során a mellékhatások miatt.

2020. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

ez mind nagyon szép duma na de a lényegen semmit se változtat hogy alig akad ember aki beadatja majd.

ki az a hülye. pláne ha orosz. majd ha fizikai erőszakkal lefognak és bedöfik addig nem.


ja és olvasnivaló. kis néplélek...


Az oltáselleneseken megbukhat a koronavírus elleni harc?

[link]

2020. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
Nyenyenye... Szánalmas vagy!
2020. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!