Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államilag finanszírotott...

Államilag finanszírotott diplomával nem mehetek ki külföldre?

Figyelt kérdés
(Ha nem, akkor ha nagyon jól sikerül az érettségim, van rá esély, hogy angliai egyetemre felvesznek?)
2020. dec. 17. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda mész, ahova akarsz, szabad ember vagy.
2020. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha angliai egyetem érdekel, válaszd ki, hogy pontosan melyik, és nézd meg a honlapján, hogy hogy kerülhetsz be oda.
2020. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy van, hogy "ide van kötve" aki államire megy?
2020. dec. 17. 21:59
 4/8 A kérdező kommentje:
államira*
2020. dec. 17. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha külföldön akarsz élni, akkor jobban jársz, ha eleve ott kezded el az egyetemet is, az biztos.
2020. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem ideálisabb lenne itthon elvégezni. Csak nem tudom ki akarok-e menni pár év múlva, ezért ha államin nincs erre lehetőség, akkor csak az marad
2020. dec. 17. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Előbb döntsd el, hogy mit akarsz. Addig az egyetemet se érdemes elkezdeni. Inkább menj el dolgozni az érettségi után, az segít abban is, hogy kitaláld, mi leszel, ha nagy leszel.
2020. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha államin végzed el az egyetemet, akkor vagy itthon le kell dolgoznod a képzési idődet, vagy vissza kell fizetned a tandíjat, de ezekre van diploma után 20 éved, szóval nem egyből kell
2020. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!