Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akit naponta vernek az iskoláb...

Akit naponta vernek az iskolában, annak jobb a távoktatás, nem?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 18:44
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
36%
10. Kivéve ha az az egy iskola van a környéken. Mármint nem a városban hanem ahol 10 faluból is a közeli kisvárosba járnak a gyerekek.
2020. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Ott sem. Elintézik, hogy ne történhessen ez a gyerekükkel. Amint kiderül, kiveszik az iskolából, és amíg el nem rendeződnek a dolgok, nem engedik iskolába.
2020. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

És ha a gyerek nem meri otthon elmondani? És ha a tanárok sem szólnak nekik?


Istenem, de könnyű ítélkezni... Engem nem irattak át, mert ritkán mertem eleve beszélni otthon az iskolában történtekről. Egyébként amilyen karakter voltam akkor, valószínűleg más iskolában, nem romáktól is kaptam volna.


Vannak olyan gyerekek, akiket másik suliban is ugyanúgy püfölnek, aláznak. Sajnos létezik az a típus, akit mindenki, mindenhol utálni fog

(mármint iskolákban). Azért az is necces dolog, ha valaki 5-6 iskolában végzi el az általánost.

2020. dec. 18. 00:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Akit szeretnek, arra odafigyelnek. Akire odafigyelnek, azon észreveszik, ha valami nem stimmel. Ha nem egyértelmű, hogy mi lehet a gond, segítséget kérnek a kiderítéséhez pl. pszichológustól.
2020. dec. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!