Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akit naponta vernek az iskoláb...

Akit naponta vernek az iskolában, annak jobb a távoktatás, nem?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Kétségtelenül.
2020. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy másik iskola. Ahol nem vernek.
2020. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Engem anno a cigányok vertek majdnem mindennap, még valamilyen szintű szexuális zaklatáson is átestem, mert egyszer megfogdosták a fenekem és a péniszem. Ezért kamasz koromban eléggé szélsőjobbos voltam, ma már szerencsére azt kinőttem, de az nyilván más kérdés.


Én spec örültem volna, ha abban az időben online oktatás lett volna, de sajnos nem volt. Mondjuk mostanság is örülök neki, mert nem kell minden hajnalban négykor kimenni a vonathoz.

2020. dec. 13. 18:56
 4/14 Metionin ***** válasza:
100%

Persze. Kivéve ha a szülei is verik.

Amúgy engem is vertek az iskolában de otthon se volt jobb, na meg nem voltak eszközeim, ha beütött volna egy távoktatás, elég nagy szarban lettem volna. Abból éltem amit órán hallottam mert otthon állandóan ordibáltak és nem lehetett rendesen tanulni, a fél gyerekkorom így is a könyvtárban töltöttem. Nem lennék a helyébe azoknak a gyerekeknek akik most ilyen körülmények között élnek.

2020. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Nekem otthon viszonylag nyugi volt. Jó, anyámék gyakran veszekedtek egymással, de velem meg a tesómmal is jól bántak. Nem igazán mertem segítséget kérni, mert amikor köptem, akkor a romák megbüntettek. Nekem egy börtön volt az általános, utáltam oda járni, amikor ma is a suli közelében járok, nagyon nagy ideg kap el. A középiskola már jobb volt, de a régi tapasztalatok miatt ott sem tudtam beilleszkedni. Nőkkel sem tudok ismerkedni.

2020. dec. 13. 20:59
 6/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt, egyszer szóltam apámnak de utána vagy 10-en kaptak el a suliból hazafelé jövet. Megváltás volt a gimi mert 40 km-re volt, reggel elmentem, menzán ebédeltem, tanítás után a könyvtárban nyugiban házit csináltam, tanultam, mentem edzésre és este 8-ra hazabuszoztam. Akkor már csak 1-2 óra üvöltést kellett hallgatni míg lefeküdtek a szüleim.
2020. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülők verik ugyanott van.. Bár k~rdés hol kap többet?
2020. dec. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ha a szülők szeretetben nevelik? Itt most nem a családon belüli erőszakról, hanem az iskolán belüli erőszakról kérdeztem.
2020. dec. 17. 11:56
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom, ha vernek.
2020. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Akit a szülők szeretetben nevelnek, azt nem járatják olyan iskolába, ahol verik...
2020. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!