Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szóltok hogy már nem az...

Mit szóltok hogy már nem az enyhítés a kérdés idénre, hanem az, januárban is maradnak-e a korlátozások?

Figyelt kérdés

Hogy idén még mi lesz, az már nem igazán kérdés.

Ami kérdés hogy a január is úgy telik-e el, mint a nov-dec.


[link]

Orbán szombaton folytatja a konzultáció-sorozatát, aznap a gazdasági szakemberek véleményét hallgatja meg. A vasárnap délutáni megbeszélés pedig már egy összegzés lesz a hétfő reggeli operatív törzs ülés előtt, amelyen megszületnek a döntések a december 11-e utáni időszak járványügyi korlátozásairól, ideértve a karácsonyt és a januárt is.


2020. dec. 4. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
semmit, engem abszolút nem lep meg, lehett rá számítani
2020. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

na csak mert nagyon sokan azon agyalnak lesz-e idén még iskola (ominózus dec 14-18 közti időszak)


aztán míg ők ezen agyalnak nem is ez a kérdés már rég, hanem az, januárban lesz-e iskola!

2020. dec. 4. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

persze, mert amíg nincs hivatalos infó, addig csak találgatni lehet, de akkor úgy mondom, hogy én amúgy is erre számítottam

bár egyetemistaként ez nem érint, vizsgaidőszak lesz januárban és ezek így is úgy is online lesznek már, teljesen mindegy mit döntenek a korlátozásokról

2020. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nekem nem mindeyg!! nekem maradjon az online minél tovább! ha lehet tőlem jún 15-ig
2020. dec. 4. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd lesz valahogy.
2020. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!