Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig lesznek bezárva a...

Meddig lesznek bezárva a középiskolák?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 23:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

#10 szoval haljon meg mindenki akinek meg kell,nem?:D nagyon rendes toled.

lehet hogy a nagyszulod egyebkent is meghalna 1-2 even belul, de szerintem iszonyat sokat szamit az a par ev, honap, amit meg egyutt tudsz tolteni vele azert, mert a kormany van eppen olyan jo eszű, hogy nem igy gondolkozik, mint te.

lehet hogy van influenza, de oltás is van ellene, igy aki minden evben beoltatja magat azt nem sopri el. ugyan ez lesz a koronaval is, az mar mas kerdes, hogy melyik hulye adatja be ugy, hogy a jarvany meg egy eve sincs jelen, megis van valami kotyvalek ra.

2020. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
26%
Tavasszal azt mondták, hogy szeptemberre biztosan meg lesz a vakcina. Novemberben még mindig nincs meg. Szerintem mindenki számítson arra, hogy ez a tanév már marad így nyárig.
2020. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
90 napig lehet. Most szavaznak a veszelyhelyzet meghosszabitasarol
2020. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
33%

Leghamarabb január de kétlem, hogy lecseng addigra, de mégis mitől csengene le...


Legkésőbb pedig akkor kell számítani a visszaállásra amikor tavaly átálltunk azaz Március eleje. Az már véges akkor már tuti vissza állunk.

2020. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%
10-es, az utóbbi 2 hét alatt 2 családtagomat vesztettem el. Nagyon szerencsés vagy, hogy nem a te családtagjaidat "irtja ki" a vírus, mert nem tudnak vele együtt élni.
2020. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem január február.

Én személy szerint jobban örülnék, ha decemberben már kinyítna, de kétlem.

2020. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén? Tavalyból kiindulva.. Jövőre... Na jó lehet, hamarabb, de szerintem idén nem. Én tavaly érettségiztem. Nem kívánom a mostaniaknak ugyanazt a bizonytalanságot, remélem, hogy nektek már stabilabb lesz ez a dolog.

Van aki örül ennek, valaki nem. Egy tuti, ezt csak tippelgetni lehet, mert nincs az az ember, aki ezt pontosan tudná..

2020. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

A tényleg jön a vakcina decemberben, akkor sem fog kinyílni, mert be kell oltani az embereket.

Januárban látom a legnagyobb esélyt, addig ki kell bírni.

2020. nov. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
35%
ha*
2020. nov. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk kicsit érdekes, hogy közeledik a karácsony és csökken a fertőzöttek száma.


Én már ezeknek az adatoknak nem hiszek.

2020. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!