Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig lesznek bezárva az...

Meddig lesznek bezárva az iskolák?

Figyelt kérdés
Mert az osztálytársaim azt mondják 31ig, valaki meg azt hogy április 20ig

2020. márc. 14. 23:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Vagy erről nincs hivatalos?
2020. márc. 14. 23:12
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Hivatalosan nincs információ. Szerintem ez a tanév ilyen lesz végig.
2020. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk év végéig mondták, de még nem biztosak benne. Addig a google classroom ot használjuk, meg videóhívásban fog menni a matek óra (tanár szerint jobb ha lát minket). Ami jó még, hogy majd kapunk házit amit majd leértékelnek, és így nem veszik el a nyári szünetet.
2020. márc. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Atyaúristen ha nyárig nem lesz suli és utána még a nyári szünetben is oldjam meg a gyerekfelügyeletet ,az brutál lesz.

Egyedül nevelem,ha nem dolgozom nincs pénz.

F.sza lesz tényleg ha nem koronavírusban halok meg hanem éhen.

2020. márc. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Az iskolák nem zártak be, az oktatás folyik! Legalábbis orbán szerint. A jövő héten kiderül, hogy nem lehet távoktatni, plusz ugye a járvány csúcsa az pont húsvét és az érettségi idején fog tetőzni, ezért teljes leállás jön. Évismétlésre készülj, vagy augusztusi osztályozó vizsgákra - de inkább az évismétlés a valós scenario - legalábbis ezt így látjuk mi - tanár vagyok én is, általános iskolában, és az első négy évfolyamot NEM lehet távoktatásban oktatni! Ha azok kiesnek, akkor kiesik az összes többi évfolyam is, mivel ott is gondok vannak. Gimnáziumokban hasonló a helyzet! Teljes a káosz, de hétfőn úgyis tele lesznek vele a hírek! Nincs felület, ahol oktathatunk, a kormány nem kötelezhet egy amerikai magáncég (facebook) felületének használatára - nekik kellett volna kiépíteni a 10 év alatt egy egységes online felületet, de inkább stadionokat építettek. Nincs meg a lehetőség az egyéni foglalkozásokra, nincs lehetőség megfelelő számonkérésre, nincs lehetőség azok bevonására, akik nem rendelkeznek megfelelő technikai háttérrel anyagi, vagy vallási okokból! Szóval a lényeg, ebben a TANÉVBEN nem nyitnak ki az iskolák, és most kb 60% az évismétlés esélye.
2020. márc. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

Én már írtam, hogy szinte biztos az év ismétlés. A sulik ebben a tanévben már semmikép nem fognak kinyitni, szóval ez van. Ha így tovább engednek bárkit a következő évre az nagy balgaság lenne, mivel nem lehet otthonról senkit számonkérni. Most fogja és kimásolja netről és arra adjon a tanár neki 5-öst, aki végig mondjuk 2-es tanuló volt? A távoktatás meg semmikép nem fog működni csak egy kényszer szülte ötlet, ami a tanároknak jó, mert addig lesz pénzük...


A legnagyobb baj, hogy a diákok nem érzik át a helyzetet és csak a jót látják az egészben, hogy "nem kell suliba menni" én nem szeretném azt látni, hogy a város tele gyerekekkel és csak vannak. Igenis döntés kellene arról is, hogy aki a tanítási időben elhagyja az otthontá és a haverjaival lóg az ugyanúgy lógásnak számítson, mintha ezt az igazi óráról tenné! Szóval reggl 8-tól kb. délután 2-ig tiltsák meg a gyerekeknek, hogy elhagyják otthonaikat! Tudom ezt nem lehet megtenni, de igenis ez hozzátartozna a törvényhez. Ha ebből nem lesz évismétlés az a kormány felelőssége lesz teljes mértékben! Sok a hülye gyerek, de így még több lesz sajnos!

2020. márc. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Aki nem akar évet ismételni annak most megvan a lehetőség. Szerintem még mindig jobb, mint ha bezárnak teljesen.
2020. márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem lesznek újjabb megbetegedések két hétig akkor lesz megint tanítás.
2020. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
8-as a vírus még csak most kezdett bele! tetőzni húsvét és az érettségi körül fog,tehát idén már nem nyitnak ki az iskolák és vagy osztályozó vizsga vár mindenkire augusztusban, vagy teljes évismétlés!
2020. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,ez hülyeség. Attól hogy 2 hétig nem találnak senkit az amúgy a helyzethez képest rohadt ritkán végzett teszttel,attól még lehet beteg,csak nem ment esetleg orvoshoz,vagy elküldték azzal hogy nem tesztelik le.
2020. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!