Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélye, hogy kedd...

Mennyi az esélye, hogy kedd éjféltől tényleg távoktatás lesz?

Figyelt kérdés

pont holnap kedden van az az egyetlen nap ahol 5 órám is van a legkegyetlenebb legbunkóbb tanáraimmal és hát ők azok akik 2 éve álmatlan szorongós éjszakáimat okozzák.

Gondoljátok mennyi kedvem van bemenni.


Ha szerdán már digit oktatás lesz akkor simán kihagyhatom ezt az egy napot szülőivel...


múlt hét csüt. pént. hiányoztam, mert nagyon nem voltam jól. Ma telefonáltam délután a rendelőbe, hogy kérjek igazolást, mert hétvégén nem volt a háziorvosom. És ott a nő aki felveszi mindig a telefont (nem asszisztens, hanem a rendelőben a titkár vagy kicsoda) mondta, hogy idézem " jaaaj drágám nyugodtan engedd el. Az ég világon semmi sem múlik most ezen az egy napon." A doki hozzá írja a múltheti hiányzáshoz.


Hát jó. de nem akarok hiányozni. De a tanárok maitt hajlok afelé, hogy nem megyek :( Pedig szeretnék, mert amit tanítanak azt imádom!

Úgy képzeljétek el, hogy minden egyes éjszaka, a másnap az egyik olyan tanárral elsz órám gombóccal a torkomban alszom, és olyan éber vagyok, hogy 4-ig sem tudok elaludni. Borzalmas. Rettegek. utálom őket!


Mit gondoltok? Menjek vagy ne menjek? 17/L


2020. nov. 9. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

100% az esélye.


A helyedbe én is kihagynám.

2020. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
De nem az óraszám és a tanárok miatt hagynám ki, hanem azért mert az iskolák góc pontnak számítanak. Csoda, hogy eddig nem kaptad el. Maradjon is így.
2020. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2: köszönöm, igyekszem!


Pedig nagyon szeretek bejárni, sőt én inkább arra szavaznék, hogy ne legyen távoktatás. De ha már lesz, akkor a tanárok miatt kihagynám.

2020. nov. 9. 17:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Másvalaki?
2020. nov. 9. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is maradj inkább otthon. Én is szeretem a tantárgyaim, de ha tudom, inkább skippelem a sulit (én se vagyok kibékülve a tanárokkal, meg sokat is kell utaznom). Én csak azért megyek be még holnap, mert nem lesz első órám, meg mostanában sok igazolást kértem.
2020. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na végül nem mentem, és halljátok b****szki :D a mai napon a legnagyobb létszámú osztály 9 fő volt!!!!


Mindenki skippelte ezt a napot :D Ilyen nincs :D volt olyan osztály ahol senki sem ment :D Az igeeen!

Az én osztályomban is 3-man voltak bent. Ofő kicsit ki volt akadva, de engem nem érdekel.

Legalább most jön egy időszak amikor rendesen tanulhatok

2020. nov. 10. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A tanár meg mondhatja azt, hogy ő minden fontos infót elmondott a digitális oktatással kapcsolatban, és egyedül a te problémád, ha valamit nem kaptál meg.

Komolyan mondom, szégyen, hogy ennyire lusták vagytok. Én csak azért nem voltam bent, mert délelőtt egy országos felmérést írt az osztályunk, és utána nem kellett már bemennünk a maradék órára. De még így is bementem az egyik óra elejére elkérni a tanártól a feladatlapokat. Egyébként szerintem magatokat szopattátok meg azzal, hogy elhasználtatok egy szülői igazolást, mert szerintem a legtöbb tanár az óra felében arról beszélt, hogy mi, és hogyan lesz a digitális oktatás alatt.

2020. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!