Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden iskolában kell faktot...

Minden iskolában kell faktot választani?

Figyelt kérdés
Vagy csak gimnáziumokban, vagy hogy megy ez? Hálás lennék ha leírnátok egy-két tapasztalatot is :)

2020. okt. 23. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Mi az a fakt?
2020. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fakultáció. Az a tantárgy amiből érettségizni szeretnél és kapsz belőle plusz órát. (nálunk 2-őt)


Az eredeti kérdésre pedig:

Nálunk az általános tagozaton lévőknek kötelező akik pedig más tagozatra jelentkeztek nekik a tagozati órájuk alapból be van építve az órarendbe.

2020. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, opcionális. Ha nem akarsz, nem választasz. Nálunk legalábbis.
2020. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem mindenhol hívják így, hanem simán érettségi előkészítőnek, és van, hogy mondjuk délelőttre nincs be építve az órarendbe, hanem ez mindig délutáni óra.
2020. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat<3 ment a zöld pacsi, azért jöhetnek még, és azért is hálás lennék, ha sulit is írnátok, meg hogy szakközép vagy gimi :) meg én úgy tudom, hogy mostmár ha kell, csak egyet kötelező de kettőt lehet
2020. okt. 23. 22:11
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Természetesen beépítve, nem pedig "be építve", nem is tudom, hogy írhattam ilyen. #4 voltam.
2020. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt kötelező fakultációt választani. Csak opcionális.
2020. okt. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
16 évesen ennyit már biztos kideritettel a saját sulidban...
2020. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
84%

Nálunk kötelező volt 2 faktot választani. Nem igazán találtam hasznosnak őket, mert törin csak filmeztünk. De tanára válogatja.

Ha rendesen megtartják és tényleg kell neked, akkor szerintem hasznos.

2020. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Gimi, 2017-ben érettségiztem, de tudtommal most is így van ott. Kötelező volt a két fakt, mivel azokkal a plusz órákkal értük el a törvényben rögzített kötelező óraszámot. Sok mindenből lehetett választani, a kötelező érettségi tárgyak és a természettudományi tárgyak mellett járhattunk társadalomismeretre, médiára, rajzra, és tesire is. A fakt hasznossága teljes mértékben az adott tanártól függött.
2020. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!