Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kerüljek be koliba, ha...

Hogy kerüljek be koliba, ha közel lakom az iskolához?

Figyelt kérdés

Úgy 20 kilométerre lakom egy szomszédos városban. Most vagyok 21.-es és májusban töltöm majd a 18-at. Szeretnék elköltözni a szüleimtől, ezért szeretnék az utolsó évben kolis lenni.


Mit mondjak majd? Hogy nem élek sehol, elkoltoztem a szüleimtől vagy mit?



2020. okt. 5. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Egyik barátnőm a román határ mellől költözött fel Pestre, és nem vették fel koleszba, úgyhogy a világ pofátlanja vagy, ha jelentkezel és van képed valamit bekamuzni.
2020. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk középsluiban bárkit felvettek a sulinak a kolijába. Több helybeli is kolis volt.

Nem tudom hogy nálatok mi a helyzet vagy hány helyre tudnál jelentkezni.



#1 annyira kamuzni se lehet, mert ha valamit mondok akkor arról kell papír. Pesten nem 1 koli van. Középsuli meg van közelebb is a román határhoz. Ha meg egyetemre ment akkor meg miért nem jelölt meg több kolit és köztük rosszabbat is, hogy nagyobb esélye legyen?? Méltányosságit beadta az elutasítás után??

2020. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es!
2020. okt. 5. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Jelentkezz be 1 távoli rokonhoz, hogy nála laksz. Kormányhivatalban 2 perc alatt elkészítik az új lakcímkártyát.
2020. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!