Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki csak meleged...

Van itt olyan aki csak melegedni járt az iskolába és most egyetemre jár?

Figyelt kérdés
Esetleg el is végezte, tapasztalatok?
2020. szept. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos túl sok ilyen van.
2020. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársam tele volt 1-sel. Végül nem tudom hogy de csinált egy angol középfokot és felvették biosz szakra...



NEM végezte el. :D

2020. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Túlzás, hogy csak melegedni, de nem volt kb. semmi célom, ez a tanulmányi eredményeimen is látszott. Középsuli után utolsó pillanatban beiratkoztam egy gazdasági alapszakra, fél év után ott hagytam... Nem sokkal utána újra érettségiztem pár tárgyból, majd elkezdtem egy mérnöki szakot, amit el is végeztem, jelenleg egy közgazdász msc.-t csinálok. Tanulni sosem késő elkezdeni.
2020. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még általános iskola 5.-6. Osztályban... nagyon rosszul is ment a tanulás, sok tanár szerint csődtömeg voltam, aki nem érhet el semmit, igazából a kedvemet is elvették attól, hogy tanuljak, de most jogot hallgatok.
2020. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!