Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor térnek át az iskolák...

Mikor térnek át az iskolák digitális oktatásra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés van, és senki nem tudja a választ, de csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Ma majdnem 1000 új fertőzöttet találtak.

Nagyon félek, hogy elkapom a koronavírust, mert a sulinkban már 4 osztály karanténban van, úgyhogy az egész évfolyamunk elkapta a vírust, és valószínűleg a mi osztályunkban is vannak fertőzöttek, mivel csoportbontásban vagyunk az évfolyamokkal egyes órákon.

Eddig még nem zárt be a sulink és értem, hogy online nem lehet normálisan tanulni, és mindenki rosszul járna, de gondoljatok bele hogy ennek szerintem hosszú távon rossz vége lesz.

Osztálytársam tesója karanténban van (ő is a suliba jár) és nagyon sok fertőzött van az osztályában. A sulinkban kb 15 + azonosított fertőzött van, es sokaknak tünete van, akit még nem teszteltek. És aggódom, nem csak magam miatt, de a tanárok miatt is, hisz mondták is, hogy rajtuk nem menne olyan "könnyen" át a vírus, mint rajtunk, fiatalokon. És oké, nem egy olyan vészes vírus ez, mint sokan állítják, de pl a biosz tanárunk azt mondta, hogy pl a tüdővel visszafordíthatatlan károkat okoz a vírus...

Szóval szerintetek meddig bírja még a sulink / az összes többi sulit mikor zárják be?



2020. szept. 12. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
#8, aha, biztos miattuk, elvégre a kormány mindig annyiraaaa figyelembe veszi a pedagógusok stb. kéréseit...
2020. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A sulinkban már 8 osztály digitálisan tanul, és 15+ fertőzött van különböző osztályokból. Nem tudom hogy meddig lesz nyitva a suli de ha így haladunk, akkor 1-2 osztály ha be fog járni..
2020. szept. 15. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!