Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha pótfelvizek és augusztus...

Ha pótfelvizek és augusztus 27-én megtudom, hogy felvettek (amit nagyon remélek) azután mi a teendő?

Figyelt kérdés

Úgy értem nincs neptun kódom még, így nem tudom /tam felvenni az adott tárgyakat a szakra...nem tudom mit kell vinni beíratkozásra...semmit sem tudok. +ebből következően, hallottam már olyanról, h egy adott tantárgynál ha nem vettük fel időben, akkor már nincs hely a továbbiakban. Ez lehetséges?

Help!


egy kétségbeesett lány


2010. aug. 6. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
időben megküldik a papírokat,és abban minden részletesen benne van,ne izgulj! tárgyfelvétel általában szeptember közepéig van. de sztem hívd fel az adott sulit ott elmondanak mindent-én is ezt tettem!
2010. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na ez az, ami engem is érdekel :D

nekem 3.án lenne a beíratkozás * kézfogó, szóval cirka egy hetem lenne neptun kódot kapni, meg megtudni a teendőimet :)

2010. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is te is kapni fogsz az egyetemtől egy hivatalos értesítőt a felvételről. Abban leírnak mindent a beiratkozásokkal kapcsolatban, hol lesz, mit kell vinni stb. Tárgyfelvételnél ilyen gond biztosan nem lesz, ugyanis a kötelező tárgyak felvételének lehetőségét a tárgy mintatanterv szerinti félévben (főleg ugye 1. félévben) biztosítják, ha betelt a kurzus, akkor szólni kell és létszámot emelnek.
2010. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infókat!
2010. aug. 6. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:

beiratkozásra nem nagyon kell vinni semmit, adókártya, személyi, érettségi, pár fénykép. kb ennyi


tantárgyfelvételen se kell parázni, nyilván meg lesz adva a lehtőség. reghéten ugyanúgy fogják neked is elmondani a dolgokat, mint akárki másnak.

2010. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!