Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kezsebészként szeretnék...

Ha kezsebészként szeretnék dolgozni az általános orvosi után hogyan kell szakot választanom? Tudom, hogy ez valamely szakra ráépül, csak pontosan hogyan is?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Sebészet.
2020. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azon belül hogyan is kéne cselekednem, ha meg lesz a sebészi szakom? (Jelenleg nem is általános orvosin vagyok, hanem középiskolában ápolói aszisztensin.) Kérlek, ha tudod magyarázd el vagy valami link is elég ahol pontosan utána tudnék olvasni.
2020. aug. 11. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Sebészet nem jó.

Ortopéd vagy trauma szakvizsga a feltétele.

2020. aug. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ortopéd-trauma 6 éves alapszakvizsga, arra építhető a kézsebészet.
2020. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy javítottátok az első 'válaszolót' és pontosan elmondtátok honnan is induljak ki. #3 #4
2020. szept. 6. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt még annyira idézőjelbe teszel, aki műtötte a kezemet, annak is a sebész szakvizsgája volt meg... :) (ápoló vagyok)
2020. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6, Oké, akkor lehet, hogy körbekérdezősködöm inkább gyakorlatom alatt néhány orvosnál vagy ápolónál akikkel már többször voltam egy helyen. (végzős ápoló) :)
2020. szept. 9. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!