Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelenlegi/volt diakok, nektek...

Jelenlegi/volt diakok, nektek milyen dolgokert szoltak be a tanarok, tettek megjegyzeseket?

Figyelt kérdés
Pl. amirol ugy gondoljatok hogy nem volt jogos egyaltalan, mert ahhoz semmi kozuk stb.
2020. aug. 3. 00:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Koliban kirámolta az egyik nevelő a szekrényemet, mert szerinte nem volt rend az ágyamon (váltóruha volt kikészítve). Ebéd után mentem volna a szobámba, nem volt a tanáriban a kulcs ahova beadtuk. Zárt ajtó mellett a szekrényt nem szoktuk lakattal zárni, ezért tudott mindent kivenni belőle a tanár. Szerencsére érték nem volt benne, de az összes ruhám, piperém, könyvem a földön hevert. Utána persze akkor is lakatoltam a szekrényt ha csak mosdóba mentem :D
2020. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!