Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, miért volt...

Mit gondoltok, miért volt lehetséges idén 399 ponttal bejutni a Debreceni Egyetem Orvostudományi Karára?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert kevés volt a felvételiző. Olvass újságot!
2020. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom az is közrejátszott, hogy elmaradt a szóbeli érettségi, így az írásbelit nem lehetett azzal "feljavítani".
2020. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 10%-ot esett a kémiaérettségi átlag (a szóbelik elmaradása miatt), úgyhogy sejthető volt egy nagyobb csökkenés. Jövőre biztosan megint 420 felett lesz mindenhol, ahogy normál esetben idén is lett volna.
2020. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb jelentkező, rosszabb érettségik és kevesebb külföldi... Nem nehéz kikalkulálni . :)
2020. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
A nyelvvizsga-szabályozás miatt kevesebben jelentkeznek. A felvételizni kívánók nagyjának nincs nyelvvizsgája, tehát kevesebben jelentkezhettek.
2020. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
5-ös, kicsit lemaradtál a hírekkel, nem kell kötelezően nyelvvizsga, az csak terv volt-.-
2020. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert egy emelt kémia (és biosz) érettséginél sokat tud dobni a szóbeli.

Én anno 52 pontos kémiát írtam, amit 66%-ra vittem fel szóbelivel, (míg a bioszt 75%-ről 79%-ra, nem húztam vmi szerencsés témakört)

2021. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!