Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tippek, hogy a tegnapi kihírde...

Tippek, hogy a tegnapi kihírdetett ponthatárok után hol vehetném fel a kapcsolatot a jövendőbeli szaktársakkal? GT-re nem megyek ha lesz se.

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A suli oldalain(facebook, insta-legtöbbbek van), vannak csoportok. Írj oda.


Egyébként melyik egyetemre fogsz járni?

2020. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd egyetemen meg kollégiumba én is ott ismerkedtem össze velük, mert én se voltam GT-ba semmi értelmét nem láttam főleg miután a szobatársam elmondta mi volt ott.
2020. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hová vettek fel?
2020. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az eltén van egy 2020-as felvételis csoport, azon belül meg minden szakból egy felsőbb éves csinált az adott évfolyamnak egy csoportot és kirakta azt ebbe a csoportba. Nézd meg, hátha nálatok is van ilyen. Vagy ha nincs, akkor egy felsőbb éves úgyis felveszi veletek a kapcsolatot.
2020. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó, leírod légyszi mi a csoportnak a teljes neve? :)
2020. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ELTE BTK Felvételi 2020 de ez ugye csak bölcsészet
2020. júl. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!