Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tanévnyitó? (ELTE)

Egyetemi tanévnyitó? (ELTE)

Figyelt kérdés
Most leszünk gólyák az ELTE-n és a szüleink szeretnék látni hogy hol tanulunk. Nagyon ciki elvinni őket az egyetemi tanévnyitóra? Előre is köszi a válaszokat:)
2010. aug. 2. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

háááát eléggé:D

szerintem ha egy átlag napon besétálnak a suliba, a kutya se figyel fel rájuk, de az évnyitó az más...

2010. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
KE-s vagyok, rengeteg szülő volt tavaly az évnyitón, szerintem senki se figyeli. És nem is fogja megjegyezni senki se, hogy ki volt az aaaaa ciki emberke, aki a szüleivel ment... Ejj hát. :D
2010. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szoktak lenni, úgyhogy annyira nem ciki. Bár nekem sikerült lebeszélni őket, biztos ami biztos:)

Amúgy szintén ELTE.

2010. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben:) Köszönöm a válaszokat
2010. aug. 2. 19:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Eltés vagyok és igen szoktak lenni a szülők is, de csak elvétve.
2010. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ott voltak a szüleim, és személy szerint nagyon örültem neki. Engem nem érdekelt ki mit szól hozzá, ilyenekkel nem foglalkozom, és szerintem te se tedd. Amúgy tényleg sok szülő volt, és akkora tömeg, hogy mi alig láttuk egymást a családommal, nemhogy még a többi csoporttárs azt figyelgesse kit kísért el szülő vagy kit nem. Ha vinni szeretnéd őket, szerintem nem ciki.
2010. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
én már azokat is kiröhegtem annak idején, akik az egyetemek nyilt napjára a szüleivel mentek.
2010. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amúgy ez az egyetemi tanévnyitó milyen? Kötelező?

Az én karomnak is lesz, arra természetesen elmegyek.

2010. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kötelező.
2010. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol találok erről bővebb infót? Hogy hol lesz, mikor, minek van ez stb. Elte honlapján nincs.
2010. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!