Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérváriak: Szeretitek...

Székesfehérváriak: Szeretitek a középiskolátokat? Melyikbe jártok? (Fontos, most fogok pótbeiratkozni. )

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy melyik középiskolába szeretnek járni leginkább a diákok. Akár azt tekintve, hogy milyen a közösség, akár a lehetőségek szempontjából. Természetesen már megnéztem a székesfehérvári középiskolák honlapjait, de ebből sajnos még nem tudtam meg, hogy csak jó a PR-ja az illető iskolának, vagy tényleg szeretik azt a diákjai. Nem szeretnék olyan közösségbe kerülni, ahol mindenki utálja egymást.


Egyébként 11.-be megyek; eddig az ország másik felében jártam gimnáziumba, és hirtelen jött a költözés. Nem vagyok egy nagyon jó tanuló, de elég szorgalmam van, és a matek kivételével minden reál tárgyból 5-ös voltam. A humán tárgyak annyira nem mennek, de azért nem kaptam olyan rossz jegyeket belőle. Nem akarok a legerősebb suliba menni, mert nem vagyok olyan okos, hiába tanulok sokat. Valami átlagosba szeretnék bekerülni. Nem szeretnék férfias szakmákat tanulni (lány vagyok).


Milyen középiskolát tudnátok ajánlani? Melyiket szeretitek? (Gimnázium és szakközépiskola is érdekel.)


2010. aug. 1. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
őőő, szerintem Kodolányi. Széchenyibe ne menj, onnan rosszakat hallottam, konkrétan legjobb haverom már elsőben lelépett a Kodolányiba, és amiket mesélt, tisztára irigylem, mellesleg nagyon szép helyen van. Én jákys voltam, nos, mehetsz oda is, de én utáltam (az osztály miatt).
2010. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot! :)


Többiek?

2010. aug. 1. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia:)én tópartis voltam, idén érettségiztem és csak ajánlani tudom ezt a sulit.Tényleg nagyon jó,főleg ha az angolt megakarod tanuln.
2010. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!


Többiek?

2010. aug. 7. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!