Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak itt Szekesfehervariak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt Szekesfehervariak?

Figyelt kérdés

Ettermekrol es a Hiemer hazrol szeretnek informaciot kapni.

Diofa, 67-es, Magyar kiraly, stb.


2011. aug. 12. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit szeretnél tudni?

2011. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok!
2011. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelen!
2011. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Karácson Tamás
2011. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok:)
2011. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor megalapíthatjuk az SzGyK-t Vagyis a Székesfehérvári GYakorikérdezők Klubját, amíg nem tudjuk meg mit szeretne megtudni a kérdező :-)
2011. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

OK itt vagyok. Bocs itt meg csak most van este.

Azt hallottam hogy a Hiemer hazban is lehet eskuvot tartani. Ott kell extrat fizetni erte vagy ugyanannyi mint a masik oldalon a hivatalos teremben? Nem emlekszek a nevere, ott van a lovas szobor mellett.

Mennyit kell fizetni az eskuvoert? (errol meg lesz tobb kerdesem itt.)


Az ettermekben nem tudok arat kapni mert mindenhol azt mondjak attol fugg hogy mit akarok. A menubol kell kivalasztani hogy mit akarunk ennni, vagy kerhetunk olyat is amit otthon is szoktunk fozni? (husleves, sult us, prokolt stb.) Tudom hogy a prokolt nem elokelo etel de finom. A magyar rokonok imadjak, a kulfoldieknek meg fogalmuk sincs a magyar konyharol. Mindegy mit kapnak csak magyar legyen. Szoval nem kell szobrasz keszitmeny a tanyerokra.

Lehet ugy kerni az etelt hogy egy talra teszik az asztal kozepere es mi is ki tudjuk szedni? Tudom hogy ezt az etteremtol kell kerdezni de ha ilyen lehetosegrol meg nem is hallott senki akkor nem erdekes.


A Magyar Kiraly szalloban parkettas a padlo vagy szonyeges. A web oldalukon ugy nez ki mintha a kisebb helyisegek szonyegesek lennenek. Tancolni csak padlon tudok.


Valaki tud fenykepeszt ajanlani, aki rugalmas es nem a legdragabb? Elajultam az artol amit kaptam ma. A kaja is belekerul annyiba. Tobb mint ezer dollar egy eskuvo fenykepezese. Ez masoknak is ennyibe kerul, vagy csak nekem mert tudja hogy kulfoldi vagyok?

2011. aug. 13. 04:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!