Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az mire jó, ha...

Szerintetek az mire jó, ha valakinek nem megy egy szak, utálja, de otthon folyamatosan alázzák, meg erőltetik?

Figyelt kérdés

4 évig engedtem neki, ők erőltették, elmentek báemeddig. A lusta voltál tanulni drogos szeméttől a verésekig.


Fel nem fogom az iylen embereket, midnent megtettem, újrajártam. Mindog is emjnens osztályelső kitűnő voltqm, ez a tantárgy meg nem, meg a taná4 is ugyanúgy szidott alázott. Otthagytam volna az elején is, mert semmi sikerélmény, csak aláznak itthon meg ott is, meg nem is tetszett.

Majdnem meg is öltem magamat konkrétan, mert úgy tettek velem itthon. Fel nem fogomm, miért voltak ekkora szemetek.


2020. febr. 22. 08:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag nem volt életem, elmentek az orr el törésén, halálos fenyegetéseken keresztül, az italomba gyógszereket keverésig... Persze most is né vagyok a rossz... Hát valamit korábban kellett vopna tenni, de nem fenyegetni.
2020. febr. 22. 08:16
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Már hiányoztál, kamugép! Eddig tartott a kitiltásod?
2020. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezen mi a kamu drága?
2020. febr. 22. 09:26
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ezen mi a hihető. Ők vláasztották a szakot, mindent. Utána meg aláztak, vertek stb.


13 szintjén kezelnek, meg "mit engednek meg". Sehova nem emhetsz, cuccidat napi szinten átkutatja. BOLOND

2020. febr. 22. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Az a kamu "drága", hogy aki tényleg ennyire sz#r helyzetben van, az nem gyakorin őrjöng évek óta idegeneknek és szarik nagy ívben minden tanácsra, amit adnak neki, hanem minden erejével azon van, hogy minél hamarabb elhúzhasson otthonról még akár a munkásszállóra is. Külön vicc, hogy a párkapcsolat kategóriában meg azért tombolsz, mert nem engednek pasizni. Szerintem akit tényleg ütnek-vernek-gyógyszereznek a szülei, annak kisebb gondja is nagyobb annál, hogy pasit szerezzen.

Persze még mindig ott a másik lehetőség, amit már többször is felvetettem neked, de szintén leszartad, hogy valójában annyira nem is rossz a helyzeted, csak te hiszed annak, mert paranoid skizofréniában szenvedsz.

2020. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jellemző erre az oldalra. Nem, nem kamu. Nem a "szaron" múlik, hanem a pénzen, meg a lehetőségeken... De itt mindenki elmenne hajléktalannak, tuti.
2020. febr. 22. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha anyádék rád kényszerítették a sulit akkor két dolgot tehetsz.


1. Függetlenedsz, elköltözöl és eltartod magad.

2. Ők tartanak el de ezért cserébe azt tanulod amit ők akarnak.


A szülők kézikönyvében nincs leírás arra, hogy kötelező a szülőnek fizetni a gyermeke egyetemi tanulmányait. Ha a szülő úgy dönt, hogy csak az A szakot fizeti te meg a B szakot szeretnéd akkor nem tehetsz semmit se.

Pénz beszél, kutya ugat ahogy a közmondás szól.


Remélem te nem az a szerencsétlen vagy aki ebben a témában kiír kéthetente egy kérdést? Ha igen akkor semmit se tehetsz, mert menthetetlen vagy.

2020. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem azt, hogy fizeti, hanem tönkretesz, ver, szarrá aláz, meg minden, mert nem emnt az átkozott számviteljük amit ők tallátak ki, meg agyonszivatott a tanár... Nem normálisak a szüleim... Meg legyél igénytelen falusi paraszt, 40 éves vénlánx, de kitűnő legyél számvitelből, meg minden, vagy megverünk. Életcél, de ezek bolondok. Egy nxamvadt tárgy miatt vefni, alázni, kicsinálni, orromat eltörni többször, beszakítani a dobhártyámat, mert csesztem számvitelt tanulni. Egy rémálom éd rettegés ez a 4 év. De már elótte is vassziglr volt, mikor gimiben "csak" 4,8 voltam, elszabadult a pokol, titokban nyugtatóval mérgezések stb. Agyilag nem komplettek.


Nem írtam ki mostanában semmit sem.

2020. febr. 22. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért érzed azt, hogy ezt ki kell írnod állandóan évek óta? Az elején írtak baromi sok tanácsot, de már senki nem vesz komolyan.
2020. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy menj hajléktalannak! Vannak olyan munkák, ahol biztosítják a szállást. És mellette levelezőn olyan szakot tanulsz, amit csak szeretnél.

Vagy végső esetben marad a nappali, albérlet lakótársakkal (azért nem kolesz, hogy ünnepekre se kelljen hazamennek), és diákhitel plusz diákmeló.

Sokan tanulnak így.


De ez neked nem opció, inkább nyafogsz. Bocs, de nem tudlak sajnálni.

Tehetnél érte, hogy jobb legyen!

2020. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!