Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Milton nagyon messze van,...

A Milton nagyon messze van, nehéz oda eljutni? Mert ahogy én nézem a (fő? ) épület Pest északi részén van.

Figyelt kérdés

Vagy vannak külön karok, különböző helyeken, vagy az egész minden képzés ott fent folyik ?


Amúgy a hármas metróval lehet eljutni?


- Jöhetnek sztorik, tapasztalatok a Miltonról.



2020. febr. 14. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem pesten van hanem Budán. H5-ös hévvel lehet eljutni. Nem nehéz.

De ez egy habi egyetem, egy diplomagyár. Abból hogy nem ismered Budapestet úgy érzem vidéki vagy. A Milton miatt ne gyere fel Pestre.

2020. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tényleg Buda. Kis térképen néztem...


Amúgy tudom, hogy rossz a híre. Kicsit fanyargok is, de sajnos csak levelező képzés jöhet szóba nálam. A Milton indít kettőt is levelezőn, ami érdekel.

2020. febr. 14. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miltont hagyd a fenébe. Nincs másik egyetem ami indítja a képzést ami érdekel? Párom oda járt még anno amikor ZSKF volt és ő is ki volt akadva az egész rendszeren, meg az oktatóktól is.
2020. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Károli indítja a levelezős szociológiát, de ott még statisztika IV. is van. Kemény a matek ottt -játam oda.


Szabad bölcszészetet meg Pécsett indítják levelezőn. Oda kevés a pontom. Kéne 5.

2020. febr. 14. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem én csak a Miltonnak annyira rossz híre van, hogy csoda lesz ha egy munkáltató elismeri a diplomád.
2020. febr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!