Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárira való jelentkezésnél...

Tanárira való jelentkezésnél kizáró ok, ha pszichoterápiára járok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, kb. 4 hónapja járok pszichoterápiára a kórházba, elsősorban gyerekkori traumák, szorongásos panaszok miatt.

Mindig is tanár szerettem volna lenni. A terapeuta nem ellenzi, szerinte nincs akadálya.

Tudom, hogy a tanárira van alkalmassági, ez ott probléma lehet? Megtudhatják rólam?

Esetleg tudtok valami tájékoztatót a kizáró okokról?

Köszönöm előre is.


2019. dec. 6. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az.

Viszont a tanulmányaid érdekében rendezd ezt, mert sok év a tanári.

Alkalmasságin egyébként ilyet nez néznek, kérdeznek.

2019. dec. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SZTANN ***** válasza:

Nem tudják meg a felvételinél - de jobban teszed, ha alaposan átgondolod. Pedagógusnak lenni nem egy nyugis pálya ...

Ha a tanárit elvégzed és jelentkezel munkahelyre, ott viszont van munkaegészségügyi vizsgálat, aminél elvben minden kórelőzmény kiderülhet. Nem előnyös.

jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!