Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A matektanáromnak van joga...

A matektanáromnak van joga benevezni engem egy olyan versenyre, amire nem akarok jelentkezni?

Figyelt kérdés

Szóval engem a tudtom (és szüleim) tudta nélkül benevezett a múlt hétdn egy internetes matematika versenyre.

Megkérdezte órán, hogy ki akar jelentkezni, én nem tettem fel a kezem, de másik 2 gyerek igen. Egyszer csak a hét kövi matekóráján beállít, hogy engem is benevezett, és hogy óra után maradjak itt még 5-10 percet, hogy lediktálja a kódomat ( utolsó óránk volt, siettem haza, mert fél óra múlva vissza kellett jönnöm).

Ma meg azt mondja, hogy mi az hogy még nem csináltam meg a feladatokat??!!

Aztán el akar hozni péntekenként egy h@lye megbeszélésre, hogy mik a feladatok megoldásai, pedig nekem nincs rá időm. Tavaly is nevezett csak úgy, de akkor nem várta el, hogy menjek megbeszélésre.


Szóval szerintetek ez jogos?



2019. okt. 2. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Miért nem beszéled meg vele? Nem kell bunkónak lenni meglehet beszélni ezt normálisan is és hidd el ő is értékelni fogja.
2019. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Szia, ezt meg kellene vele beszélned. Ha nem teszed meg, akkor majd panaszkodhatsz, hogy kipécézett magának.

De én is mentem már el úgy versenyre, hogy nem akartam, de elvárta.

2019. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nincs. Aki ilyet csinál, azzal mondjuk szerintem beszélni sincs értelme... :( Szerintem e miatt az ofőd se fog összeveszni a tanároddal, de rajta keresztül megpróbálhatod.
2019. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a matektanárom már tavaly kipécizett magának, mert alsóban is én viseltem a "jó matekos" címet, ugyanis a bátyám nagyon jó matekból.

Az ofőm meg utál, de hogy mit tettem ellene, azt én sem tudom.

2019. okt. 3. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Jogos. De az is, hogy ha neked dolgod van, akkor lelépj a kötelező óráid után. Meg ahhoz is jogod van, hogy ne vegyél részt a versenyen akkor sem, ha benevezett.
2019. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld megbeszélni vele de hogyha nem megy akkor egyszerűen ne csinald ha nincs kedved és időd. Jogod van hozzá.
2019. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!