Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén leszek elsőéves az...

Idén leszek elsőéves az SZTE-n (tkk, angol-történelem). A kérdésem pedig, hogy a kötelezően és a szabadon választható tárgyakból hány kreditet kell teljesíteni a képzés alatt? Kerestem az egyetem oldalán, de nem találtam meg a teljes információt.

Figyelt kérdés

Illetve ha valaki tud olyan szabadon és kötelezően választható tárgyakról, amelyeknek nem magasak a követelményei kérem ossza meg és ne tartsa magában :).

Egyébként van lehetőség megnézni a tárgyak követelményeit ?

Előre is köszönöm :)



2019. aug. 13. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha szeretned elmagyarázom privátban az új rendszert, amit tavalytól élünk és most mar te is élsz majd. Elég bonyolult lenne ide leírni es szerintem sok egyéb kérdésed is lesz. Illetve tudok mondani privátban tanárt akit kereshetsz ha bajod van.
2019. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne; ha el tudnád nekem is küldeni, megköszönném! Bocsánat, hogy ez nem válasz!
2019. aug. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!