2019. jún. 30. 17:56
1/1 sharkxxx válasza:
0+1=1
1+1=2
2+1=3
3+1=4
4+1=5
5+1=6
6+1=10
10+1=11
11+1=12
12+1=13
13+1=14
14+1=15
15+1=16
16+1=20
20+1=21
21+1=22
22+1=23
23+1=24
24+1=25
25+1=26
26+1=30
30+1=31
32+1=33
33+1=34
34+1=35
35+1=36
36+1=40