Hogy jön ki a 7-es számrendszer, összeadásnál? _ |_1__2__3__4__5__6 1 |2 3 4 5 6 10 2 |3 4 5 6 10 11 3 |4 5 6 10 11 12 4 |5 6 10 11 12 13 5 |6 10 11 12 13 14 6 |10 11 12 13 14 15

2019. jún. 30. 17:56
 1/1 sharkxxx ***** válasza:

0+1=1

1+1=2

2+1=3

3+1=4

4+1=5

5+1=6

6+1=10

10+1=11

11+1=12

12+1=13

13+1=14

14+1=15

15+1=16

16+1=20

20+1=21

21+1=22

22+1=23

23+1=24

24+1=25

25+1=26

26+1=30

30+1=31

32+1=33

33+1=34

34+1=35

35+1=36

36+1=40

2019. júl. 3. 13:41